Şirketimiz Kalitesini Belgeledi

GDZ Elektrik Dağıtım A.Ş ailesi gayretli, özverili ve azimli çalışmaları sonucunda her yıl daha da büyüyerek faaliyetlerini devam ettirmektedir. Gelişen teknoloji çağında daha üstün bir hizmet sunabilmek için, 2005 yılında alınan ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Belgesine ilave olarak OHSAS 18001:2007 İş Sağlığı ve Güvenliği ile ISO 14001:2004 Çevre Yönetim Sistemleri belgelerini de alma kararı almıştır. Yenilikçi ve dinamik ekibimizin bu amaçla Haziran 2014’ten bugüne kadar yürütmüş olduğu çalışmaları neticesinde 24.09.2015 tarihinde ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi yenilenmiş olup OHSAS 18001:2007 İş Sağlığı ve Güvenliği,ISO 14001:2004 Çevre Yönetim Sistemleri ile ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim sistemimize ilave edilmiştir.

Ulusal Sistem Belgelendirme ( USB ) firmasının üç gün süren denetimi ile Hizmet bölgemizdeki faaliyetlerimizde sürdürülebilirlik, güvenli çalışma ortamı, çevreye duyarlılık konularına önem veren Şirketimiz, yaptığı çalışmaların olumlu sonuçlarını, aldığı belgelerle ile tescillemiştir.

Ulusal Sistem Belgelendirme ( USB ) firma yetkilileri, Genel Müdürlükteki ve Bölge Müdürlüklerindeki birimlerde yapılan denetimin yanı sıra Aliağa, Menemen, Kemalpaşa, Bayındır, Kırkağaç, Gölmarmara ve Salihli ilçe işletmelerimizde de gerçekleştirilmiş olan denetimin bulgularını ve sonucunu kapanış toplantısında GDZ Elektrik Dağıtım AŞ yöneticileri ile paylaşmıştır. USB Genel Müdürü Nesrin SERİN, üç gün süren denetim süresince kendilerine eşlik eden Entegre Yönetim Sistemleri Temsilcisi Nejla YAĞMAN’a, ekibine ve denetim sırasında kendilerine yardımcı olan tüm GDZ çalışanlarına teşekkür etmiştir.

Entegre Yönetim Sistemleri Temsilcimiz Nejla YAĞMAN da başta kendi ekibi olmak üzere emeği geçen tüm çalışanlara teşekkürlerini iletmiş ve kalite, çevre, iş sağlığı ve güvenliği yönetimi ile ilgili hassasiyetin sürdürülebilir olması adına çalışmaların devam edeceğini ve diğer yönetim sistemlerinin oluşturulması için de faaliyetlerin başlatılacağını belirtmiştir.