Şirket İçi Eğitimlerimiz Sürüyor

GDZ Olarak Şirket İçi Eğitimlerimiz Sürüyor.

Dağıtım Sektörünün öncülerinden olan Şirketimiz, hizmet bölgesinde 3 milyon tüketicisine sunduğu hizmetlerde kalite standardını yükseltebilme hedefi ile şirket içi eğitimler konusunda hassasiyetini sürdürüyor.

İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği (İSG), ilkyardım, EKAT (Elektrik Kuvvetli Akım Tesislerinde çalışma belgesi) vb. zorunlu eğitimler yanı sıra kurum kültürünün bir yansıması olarak çalışanlarımıza sosyal ve kültürel fayda sağlamayı amaçlıyor ve yıl boyu süren eğitimlerde çalışanlarımızın ihtiyaçlarına uygun teknik eğitimler, fonksiyonel eğitimler ve kişisel gelişim eğitimleri gerçekleştiriyoruz. 

Tüketicilere büyük kolaylıklar sağlayarak tüm işlemlerini telefonla gerçekleştirme hizmeti sunan 186 Çağrı Merkezi çalışanlarımız için TRT’de görev yapmış Güler KAZMACI’ nın eğitmenliğinde Türkçe'yi Etkili ve Güzel Konuşma Sanatı Eğitimi gerçekleştirilmiştir.  Eğitim programı bir hafta sürmüştür. 3 grup halinde katılımın sağlandığı  programda temel diksiyon, artikülasyon, konuşma dili, doğru ve güzel ses tonu, tonlama vurgulama, konuşma mantığı, içsel ve görsel hazırlık, ses ve heyecan kontrolü gibi konularda uygulamalı eğitim verilmiştir.

Ayrıca, faaliyet bölgemiz olan İzmir ve Manisa hizmet bölgemizde yaklaşık 1200 saha çalışanımıza iç eğitmenlerimiz tarafından teknik ve  teorik eğitimler verilmiştir.